Kdo jsme

Dva prostředky už máme. www.WeddingDJs.cz, kde vám zajišťuji ty nejlepší svatební DJs a www.WeddingBands.cz., kde vám představujeme a zajišťujeme pro změnu ty nejlepší svatební kapely.

Milujeme svatby, protože pouze a jen právě na nich jsme svědky pozitivních a upřímných emocí, které nás dobíjí na celý život.

Po letech hraní na svatbách coby DJové jsme si uvědomili, že je potřeba pořádně provětrat doprovodný program, aby se vaši hosté po hostině a během party nenudili. Soutěže a a další svatební aktivity mají většinou na starosti právě vaši svědkové. Ti však nemusí být vždy nutně kreativní. Pak to většinou dopadá tak, že se na vaší svatbě uskuteční svatební tombola, novomanželský kvíz a tančení s balónky. Ne, že by to byly špatné aktivity, ale dle našeho názoru se z nich vytrácí jedna zásadní věc… VY! Váš život, vaše jedinečné osobnosti a váš dokonalý vztah. Proto jsme si dali za cíl inspirovat vás a zajistit vám na svatbu soutěže a služby, na které bude každý váš host ještě dlouho vzpomínat.

Samozřejmě tu hraje velkou roli rozpočet. Ale věřte nám, že se dá udělat spousta originálních soutěží i za pár stovek korun. Pokud máte peněz víc, doporučujeme využít další nákladnější služby, které nabízíme.

Tento portál WeddingFun.cz tedy vnímejte jako studnu inspirací pro vás a vaše svědky, ale i jako projekt, který vám na svatbu zajistí opravdu vše, na co si vzpomenete.


Rezervace