Zábava na svatbu

Na tomto místě najdete všechny naše svatební vychytávky.
Nevybrali jste? Nenašli jste to, co hledáte? Napište nám vaši představu a my obratem zajistíme přesně na míru to, co hledáte.


Fotokoutek

Fotokoutek je jedna z nejvděčnějších aktivit, co můžete sobě i hostům na svatbě dopřát. Má totiž jedinečný dar - zachytí ducha zábavy. Vaši rodinu, svědky, nebližší kamarády, jak se s rekvizitami culí do objektivu a vytváří bez zábran ty nejbláznivější grimasy.

Selfiekoutek WedShot

Jaké je podle Vás ztělesnění vzpomínek? Nás jako první napadla fotografie. Třeba obrázek Vašeho tatínka s falešným knírkem držícího v náručí babičku v námořnické čapce před falešným nosem Vašeho bujarého strejdy schovaného pod černými kudrnami obřího afra.

Půjčovna GOPRO+

Dámy a pánové, v jednoduchosti je síla! Není třeba malý štáb, aby Vám z veselky zůstalo pěkné a sexy video. Stačí si od nás půjčit tohoto šikovného stříbrného trpaslíka s neotřelou optikou rybího oka a pak už jen zaúkolovat pár kamarádů s "okem v paži".

Půjčovna Polaroid

Indiáni říkávali, že focení krade duši. Fotky z Polaroidu ji naopak umí přidat. Bez čekání Vám z přístroje vyjede fotografie, která údajně snad díky své nedokonalosti má v sobě víc kouzla než leckterý portrét z ruky špičkového profíka.

Živá hudba

Není hudba jako hudba a dvojnásob to platí o té živé. Nechte si poradit ve výběru a my se zaručíme, že naši ověření umělci Vám atmosféru dobarví k dokonalosti dle potřeb a během večerního candrbálu dostanou všechny přesně tam, kam patří - NA KOLENA!

Moderace

Ne každý se narodil jako Alexander Hemala. My víme o lidech, jejichž mrštný jazýček a bystrý úsudek umožní Vašim hostům cítit se jako doma. I když budou v restauraci plné lidí, z nichž minimálně půlku ještě nikdy neviděli a neví, co si o nich myslet.

Výuka prvního tance

Tanec jako předpokoj lásky je jednou z nejhezčích lidských kratochvil. A ten první si můžete buď odbýt, anebo si ho s pomocí našeho profíka, jak se říká, "dát". Ukažte Vašim hostům, s jakou grácií a jistotou jste odhodláni protančit společným životem.

Výuka flashmob

Pamatujete na děsivé Michaelovo video k Thrilleru? Nebo k pecce Uptown Funk? Chtěli byste si taky s přáteli a rodinou užít ten jedinečný pocit sdílení totožných pohybů. Až pak můžete říct, že celá svatební společnost se stala skutečně "jedním tělem".

Limuzíny

Limuzínu přece nepotřebujete - stojí to spoustu peněz a pěkné auto se dá sehnat i zadarmo. Opravdu? A už jste někdy v nějakém luxusním mazlíčkovi seděli? Nebo jste vevnitř dokonce žádali o ruku? Ne? Tak možná to je ten důvod, proč chviličku váhala! :)

Veteráni

Chcete od oltáře odjet jako skutečný lord a mylady a kočí s párem lipicánů není tak úplně dle Vašeho gusta? K obleku od Versaceho a samozřejmě těm nejkrásnějším svatebním šatům EVER bude nejlépe ladit některý z našich nádherných veteránů - stačí si vybrat.

Balónková show

Co dodá svatbě větší lehkost než stovky pestrobarevných (a nebo naopak sladěných) vznášejících se vzpomínek na dětství? Můžete si s nimi pinkat, zabavit děti, vyrábět zvířátka, sát z nich helium a vyluzovat podivné zvuky, nebo se jimi prostě jen kochat.

Malování na obličej

Chcete zabavit své ratolesti a dát jim prostor, aby se vyřádily, a zároveň pohlídat, že nedojde ke zbytečným škodám? Nejbezpečnější exploze jsou ty řízené - zabavte je jedinečnou atrakcí, kdy se budou moci pomalovat jako indiáni a přitom nikoho neskalpují.

Magie

Co by byla kouzelná svatba bez opravdových kouzel? Ať už mezi Vaše oblíbená čísla patří levitující dědeček, králíci v dortu nebo zmizení tchyně - existuje mnoho druhů kouzelníků a my je známe všechny. Vyčarovat lásku jako jediné kouzlo zůstává na Vás.

Barmanská show

Ať už je horký letní den a po náročném obřadu a obědě chce hlava zchladit, nebo je sychravo a je třeba se trochu zahřát, náš barman i se svou exkluzivní přehlídkou bude po ruce. Toma Cruise jako ve filmu Koktejl neumíme, svatbu jako z Hollywoodu ano.

Degustace rumů

Slovo rum prý pochází z anglického rumbellion, což znamená "velký ruch". Dobrou náladu na veselce lze podpořit všelijak a ochutnávka lahodné alko-exotiky se jeví jako jedna z nejspolehlivějších. Ministerstvo sňatků ale varuje: Piráti rádi unáší nevěsty!

Degustace doutníků

Už od koloniálních dob je doutník symbolem síly a blahobytu. Především (a zcela jistě nejen) pány z řad Vašich blízkých potěšíte nečekaným doutníkovým koutkem, kde budou v klidu moci probrat golf i svou poslední investici do trhu s jadernou energií.

Degustace vína

Jak zajistit, že na svatební hostině budete mít kvalitní víno, vymyslet pro své blízké opravdu neodolatelnou atrakci a zároveň jejím prostřednictvím zajistit, že se dobrá nálada mezi přítomnými rozšíří jako chřípí ženicha, kterému právě unesli nevěstu?

Míchání drinků

Taky jste si jako malí hráli na alchymisty a míchali do sebe páté přes deváté, až se to nedalo pít. Zůstala Vám tahle vášeň? Lekce od našich profi barmanů vnese do chaosu a míchání "báj voko" pevný základ a partner a návštěvy Vás budou už navždy milovat.

Tetování

Tetování a láska (potažmo manželství) mají jednu věc společnou - vydrží věčně. Tak proč nevstoupit do společného života se zbrusu novým motivem na Vašem těle, dle kterého bude jasno - patřím JÍ. A kdo chce ušetřit za prstýnek, může si ho nechat vytetovat!

Karikaturisté a malíři

Oplývají Vaši blízcí životním nadhledem a umí si udělat dobrý den i sami ze sebe? Pomůže jim v tom kreslíř, který dědovi obočí roztáhne přes půl obličeje, svědkovi zvýrazní sladký předkus a maminčinu pihu krásy promění v bradavici velikosti čmeláka?


Rezervace